Plugins - WP-Optimize – Cache, Compress images, Minify &amp - en to hu translation catalogue (592 entries)

[ctx: "it" refers to the Minify feature.]
en: We will do our best to help you configure it.
hu: Minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy segítsünk konfigurálni.

en: %s Table | %s Tables
hu[0]: %d Tábla
hu[1]: %d Tábla

en: %s Trackback found | %s Trackbacks found
hu[0]: %d visszakövetés található
hu[1]: %d visszakövetés található

[ctx: %s are examples of path using the wildcard *]
en: e.g. %1$s or %2$s
hu: például %1$s vagy %2$s

en: %s auto draft deleted | %s auto drafts deleted
hu[0]: %d automatikus vázlat törölve
hu[1]: %d automatikus vázlat törölve

en: %s auto draft post in your database | %s auto draft posts in your database
hu[0]: %d automatikus vázlat van az adatbázisban
hu[1]: %d automatikus vázlat van az adatbázisban

en: %s comment removed from Trash | %s comments removed from Trash
hu[0]: %d hozzászólás eltávolítva a lomtárból
hu[1]: %d hozzászólás eltávolítva a lomtárból

en: %s network-wide transient option deleted | %s network-wide transient options deleted
hu[0]: %d honlap szintű tranziens beállítás törölve
hu[1]: %d honlap szintű tranziens beállítás törölve

en: %s orphaned relationship data in your database | %s orphaned relationship data in your database
hu[0]: %d árván maradt kapcsolat viszonyban lévő adat törölve
hu[1]: %d árván maradt kapcsolat viszonyban lévő adat törölve

en: %s pingback deleted | %s pingbacks deleted
hu[0]: %d visszajelzés törölve
hu[1]: %d visszajelzés törölve

en: %s pingback found | %s pingbacks found
hu[0]: %d visszajelzés található
hu[1]: %d visszajelzés található

en: %s post removed from Trash | %s posts removed from Trash
hu[0]: %d elem a lomtárból eltávolítva
hu[1]: %d elem a lomtárból eltávolítva

en: %s post revision deleted | %s post revisions deleted
hu[0]: %d bejegyzés módosítás törölve
hu[1]: %d bejegyzés módosítás törölve

en: %s post revision in your database | %s post revisions in your database
hu[0]: %d hozzászólás módosítás van az adatbázisban
hu[1]: %d hozzászólás módosítás van az adatbázisban

en: %s spam comment deleted | %s spam comments deleted
hu[0]: %d spam hozzászólás törölve
hu[1]: %d spam hozzászólás törölve

en: %s spam comment found | %s spam comments found
hu[0]: %d spam hozzászólás található
hu[1]: %d spam hozzászólás található

en: %s trackback deleted | %s trackbacks deleted
hu[0]: %d visszakövetés törölve
hu[1]: %d visszakövetés törölve

en: %s transient option deleted | %s transient options deleted
hu[0]: %d tranziens beállítás törölve
hu[1]: %d tranziens beállítás törölve

en: %s trashed comment found | %s trashed comments found
hu[0]: %d lomtárban lévő hozzászólás található
hu[1]: %d lomtárban lévő hozzászólás található

en: %s trashed post in your database | %s trashed posts in your database
hu[0]: %d lomtárban lévő bejegyzés van az adatbázisban
hu[1]: %d lomtárban lévő bejegyzés van az adatbázisban

en: %s unapproved comment deleted | %s unapproved comments deleted
hu[0]: %d nem jóváhagyott hozzászólás törölve
hu[1]: %d nem jóváhagyott hozzászólás törölve

en: %s unapproved comment found | %s unapproved comments found
hu[0]: %d nem jóváhagyott hozzászólás található
hu[1]: %d nem jóváhagyott hozzászólás található

en: %s unused akismet comment metadata item removed | %s unused akismet comment metadata items removed
hu[0]: %d nem használt Akismet hozzászólás metaadat elemek eltávolítva
hu[1]: %d nem használt Akismet hozzászólás metaadat elemek eltávolítva

en: %s unused comment metadata item removed | %s unused comment metadata items removed
hu[0]: %d nem használt hozzászólás metaadat elemek eltávolítva
hu[1]: %d nem használt hozzászólás metaadat elemek eltávolítva

en: A light yet powerful plugin that allows you to manage all kinds of updates.
hu: Könnyű, de hatékony bővítmény, amely lehetővé teszi mindenféle frissítés kezelését.

en: Actions
hu: Műveletek

en: Active
hu: Aktív

en: Add logging destination
hu: Naplózási cél hozzáadása

en: Added to the list
hu: Hozzáadva a listához

en: Advanced options
hu: Haladó beállítások

en: Advanced settings
hu: További beállítások

en: All 5* rated and actively installed on millions of WordPress websites:
hu: Mind az 5* minősítésű és több millió WordPress webhelyen aktívan telepítve:

en: All HTML will be minified.
hu: Minden HTML kicsinyítve lesz.

en: All files - including the ones processed by WP-Optimize - will be deferred, except the ones in the exclusion list above.
hu: Minden fájl – beleértve a WP-Optimize által feldolgozottakat is – elhalasztásra kerül, kivéve a fenti kizárási listán szereplőket.

en: All the compressed images for site %s with backup copies of their original files were successfully restored.
hu: Sikeresen visszaállították a(z) %s webhely összes tömörített képét az eredeti fájlok biztonsági másolatával.

en: Already Reported (WebDAV; RFC 5842)
hu: Már jelentették (WebDAV; RFC 5842)

en: Always keep %s post revisions
hu: Mindig tartsa meg %s változatot

en: An unexpected response was received from the server.
hu: Váratlan válasz érkezett a szervertől.

en: An unexpected response was received.
hu: Váratlan válasz érkezett.

en: Apply optimization
hu: Optimalizálás alkalmazása

en: Are you sure?
hu: Biztos vagy benne?

en: Ask a pre-sales question
hu: Vásárlás előtti kérdés

en: Author
hu: Szerző

en: Auto backup option updated.
hu: Automatikus biztonsági mentés beállítás frissítve.

en: Back to Plugins.
hu: Vissza a bővítményekhez.

en: Back up your website with the world’s leading backup and migration plugin.
hu: Készítsen biztonsági másolatot webhelyéről a világ vezető biztonsági mentési és migrációs bővítményével.

en: Back up, update and manage multiple WordPress websites centrally.
hu: Több WordPress webhely központi biztonsági mentése, frissítése és kezelése.

en: Backup before running optimizations
hu: Biztonsági mentés az optimalizálás futtatása előtt

en: Backup your website with the world's leading backup and migration plugin.
hu: Készítsen biztonsági másolatot webhelyéről a világ vezető biztonsági mentési és migrációs bővítményével.

en: Bad Gateway
hu: Rossz átjáró

en: Bad Request
hu: Rossz kérés

en: Bandwidth Limit Exceeded (Apache Web Server/cPanel)
hu: Sávszélesség-korlát túllépve (Apache webszerver/cPanel)

en: Before saving, you need to complete the currently incomplete settings (or remove them).
hu: Mentés előtt el kell végeznie a jelenleg hiányos beállításokat (vagy el kell távolítania azokat).

en: Best image quality
hu: Legjobb képminőség

en: Blocked by Windows Parental Controls (Microsoft)
hu: Letiltotta a Windows szülői felügyelete (Microsoft)

en: Browser static file caching (via headers)
hu: Statikus fájlok gyorsítótárazása a böngészőben (fejléceken keresztül)

en: CDN Options
hu: CDN beállítások

en: CSS options
hu: CSS beállítások

en: Cancel
hu: Megszünteti

en: Cancelling...
hu: Megszakítás...

en: Choose from a number of advanced options, like the ability to optimize individual DB tables
hu: Számos speciális lehetőség közül választhat, például az egyes DB-táblák optimalizálásának lehetősége

en: Choose how to include Font Awesome (only available if it has 'font-awesome' in the url):
hu: Válassza ki a Font Awesome felvételének módját (csak akkor érhető el, ha az url-ben a „font-awesome” szerepel):

en: Choose how to include fonts from Google Fonts on your pages, when available:
hu: Válassza ki, hogyan jelenítse meg a Google Fonts betűtípusait az oldalain, ha elérhető:

en: Clean all auto-draft posts
hu: Tisztítsa meg az összes automatikus piszkozat bejegyzést

en: Clean all post revisions
hu: Minden bejegyzés módosítás eltávolítása

en: Clean all trashed posts
hu: Tisztítsa meg az összes kukás posztot

en: Clean auto draft posts which are older than %s weeks
hu: Tisztítsa meg a %s hétnél régebbi automatikus piszkozatokat

en: Clean orphaned relationship data
hu: Árván maradt kapcsolat viszonyban lévő adatok tisztítása

en: Clean post revisions but keep at least %d revisions
hu: Tisztítsa meg a közzétett változatokat, de tartsa meg legalább %d változatot

en: Clean post revisions which are older than %d weeks
hu: %d hetesnél régebbi bejegyzés módosítások eltávolítása

en: Clean trashed posts which are older than %d weeks
hu: Tisztítsa meg a %d hétnél régebbi kukába helyezett üzeneteket

en: Clean user metadata
hu: Tisztítsa meg a felhasználói metaadatokat

en: Clear compression statistics
hu: Tömörítési statisztikák törlése

en: Clears out unnecessary data, cleans up your tables and retrieves space lost to data fragmentation.
hu: Törli a szükségtelen adatokat, megtisztítja a táblákat, és visszanyeri az adattöredezettség miatt elvesztett helyet.

en: Close
hu: Bezárás

en: Cloudflare settings
hu: Cloudflare beállítások

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Comment ID
hu: Megjegyzés azonosítója

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Comments are opened and the visitor saved his information.
hu: Megnyílik a megjegyzések, és a látogató elmenti adatait.

en: Comments have now been disabled on all current and previously published posts.
hu: A hozzászólásokat most letiltottuk minden aktuális és korábban közzétett bejegyzésnél.

en: Comments have now been enabled on all current and previously published posts.
hu: A hozzászólások mostantól engedélyezve vannak az aktuális és a korábban közzétett bejegyzésekben.

en: Compress the selected images
hu: Tömörítse a kiválasztott képeket

en: Compress your images for a much faster page load.
hu: Tömörítse össze a képeket a sokkal gyorsabb oldalbetöltés érdekében.

en: Compressed
hu: Tömörített

en: Compression options
hu: Tömörítési lehetőségek

en: Compression service
hu: Tömörítési szolgáltatás

en: Conflict
hu: Konfliktus

en: Contain each included file in its own block
hu: Tartalmazzon minden egyes fájlt a saját blokkjában

en: Control with WP-CLI
hu: Vezérlés WP-CLI-vel

en: Convert to InnoDB
hu: Konvertálja InnoDB-re

en: Convert to WebP
hu: Konvertálás WebP-re

en: Copy
hu: Másolat

en: Could not turn off the WP_CACHE constant in wp-config.php
hu: Nem sikerült kikapcsolni a WP_CACHE állandót a wp-config.php fájlban

en: Create WebP version of image
hu: WebP létrehozása a képből

en: Created
hu: Létrehozva

en: Creates WebP image format and serves it whenever possible.
hu: WebP képformátumot hoz létre, és amikor csak lehetséges, kiszolgálja.

en: Critical path CSS
hu: Kritikus útvonal CSS

en: Currently: %s
hu: Jelenleg: %s

en: Custom
hu: Egyedi

en: Daily
hu: Naponta

en: Data Size
hu: Adat mérete

en: Database
hu: Adatbázis

en: Database name:
hu: Adatbázis neve:

en: Date
hu: Dátum

en: Days
hu: nap

en: Delete
hu: Töröl

en: Delete all backup images now
hu: Törölje az összes biztonsági másolatot most

en: Delete all the files generated by minifcation
hu: Törölje az összes minifálás által generált fájlt

en: Delete all the information about queries that are currently stored in the database
hu: Törölje az adatbázisban jelenleg tárolt lekérdezésekkel kapcsolatos összes információt

en: Delete orphaned database tables
hu: Törölje az árva adatbázistáblákat

en: Deletes the entire cache contents but keeps the page cache enabled.
hu: Törli a gyorsítótár teljes tartalmát, de az oldal gyorsítótárát engedélyezve tartja.

en: Deleting...
hu: Törlés...

en: Dequeue all CSS files
hu: Törölje az összes CSS-fájlt a sorból

en: Destination
hu: Cél

en: Details
hu: Részletek

en: Disable
hu: Kikapcsolás

en: Disable this setting if you have an error 'jQuery undefined'.
hu: Tiltsa le ezt a beállítást, ha „jQuery undefined” hibaüzenetet kap.

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Dismiss
hu: Bezárás

en: Dismiss (for %s months)
hu: Elvetése (a következő %s hónapban)

en: Do not edit this if you are not sure what it is.
hu: Ne szerkessze ezt, ha nem biztos benne, hogy mi az.

en: Do not load Google Fonts
hu: Ne töltse be a Google betűtípusokat

en: Do not show this warning again.
hu: Ne jelenítse meg újra ezt a figyelmeztetést.

en: Do you really want to restore all the compressed images?
hu: Valóban vissza szeretné állítani az összes tömörített képet?

en: Do you want to carry out the import?
hu: Szeretné végrehajtani az importot?

en: Do you want to restore the original images from the backup (where they exist?)
hu: Szeretné visszaállítani az eredeti képeket a biztonsági másolatból (ahol vannak?)

en: Don't remove registered image sizes if you are not sure that images with selected sizes are not used on your site.
hu: Ne távolítsa el a regisztrált képméreteket, ha nem biztos abban, hogy a kiválasztott méretű képeket nem használják webhelyén.

en: Download log file
hu: Naplófájl letöltése

en: Download logs
hu: Naplók letöltése

en: Early Hints (RFC 8297)
hu: Korai tippek (RFC 8297)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Enable
hu: Bekapcsolás

en: Enable admin bar menu
hu: Engedélyezze az adminisztrációs sáv menüjét

en: Enable debug mode
hu: Hibakeresési mód engedélyezése

en: Enhanced logging and reporting
hu: Továbbfejlesztett naplózás és jelentéskészítés

en: Error:
hu: Hiba:

en: Every time after the cache has expired
hu: Minden alkalommal, amikor a gyorsítótár lejárt

en: Example: image-class1, image-class2, thumbnail*, ...
hu: Példa: képosztály1, képosztály2, miniatűr*, ...

en: Examples: https://fonts.googleapis.com, https://fonts.gstatic.com
hu: Példák: https://fonts.googleapis.com, https://fonts.gstatic.com

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Exclude posts and pages from the cache, straight from the post edit screen.
hu: Zárja ki a bejegyzéseket és oldalakat a gyorsítótárból, közvetlenül a bejegyzésszerkesztő képernyőről.

en: Exclude scripts from page speed tests (PageSpeed Insights, GTMetrix...)
hu: Szkriptek kizárása az oldalsebesség-tesztekből (PageSpeed Insights, GTMetrix...)

en: Exclude stylesheets from page speed tests (PageSpeed Insights, GTMetrix...)
hu: Stíluslapok kizárása az oldalsebesség-tesztekből (PageSpeed Insights, GTMetrix...)

en: Expiration time:
hu: Lejárati idő:

en: FAQs
hu: GYIK

en: Failed Dependency (WebDAV; RFC 4918)
hu: Sikertelen függőség (WebDAV; RFC 4918)

en: Failed to save options
hu: Nem sikerült menteni a beállításokat

en: Fallback CSS
hu: Tartalék CSS

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Find out more here.
hu: Tudjon meg többet itt.

en: Find out more.
hu: Tudj meg többet.

en: Folder permissions
hu: Mappaengedélyek

en: Follow this link to activate UpdraftPlus, to take a backup before optimization.
hu: Kövesse ezt a hivatkozást az UpdraftPlus aktiválásához, hogy az optimalizálás előtt biztonsági másolatot készítsen.

en: Follow this link to get more information about Gzip compression.
hu: Kövesse ezt a hivatkozást a Gzip-tömörítéssel kapcsolatos további információkért.

en: Follow this link to get more information.
hu: További információkért kövesse ezt a linket.

en: Follow this link to install UpdraftPlus, to take a backup before optimization
hu: Kövessük ezt a hivatkozást az UpdraftPlus telepítéséhez, az optimalizáció előtt készítsünk biztonsági másolatot

en: Follow this link to read more about lazy-loading images and video
hu: Kövesse ezt a linket, ha többet szeretne megtudni a képek és videók lusta betöltéséről

en: Follow this link to read the article about how to enable browser cache with your server software.
hu: Kövesse ezt a hivatkozást a cikk elolvasásához arról, hogyan engedélyezheti a böngésző gyorsítótárát a kiszolgálószoftverrel.

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: For more details, please check your logs configured in logging destinations settings.
hu: További részletekért ellenőrizze a naplózási célhelyek beállításaiban konfigurált naplókat.

en: Forbidden
hu: Tiltott

en: Fortnightly
hu: Kéthetente

en: Found (Previously "Moved temporarily")
hu: Megtalált (korábban "ideiglenesen áthelyezve")

en: Free
hu: Ingyenes

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Generate separate files for mobile devices
hu: Külön fájlokat hozhat létre mobileszközökhöz

en: Get AIOS
hu: Szerezd meg az AIOS-t

en: Get UpdraftCentral
hu: UpdraftCentral beszerzése.

en: Get UpdraftPlus
hu: UpdraftPlus beszerzése

en: Get advanced options, like the ability to optimize your site using WP-CLI.
hu: Speciális lehetőségeket kaphat, például webhelye WP-CLI használatával optimalizálható.

en: Get your specific queries addressed directly by our experts
hu: Konkrét kérdéseit közvetlenül szakértőink válaszolják meg

en: Go
hu: Gyerünk!

en: Go there
hu: Gyerünk oda

en: Go to minify settings.
hu: Lépjen a beállítások minimalizálásához.

en: Help
hu: Súgó

en: Hide advanced options
hu: Speciális beállítások elrejtése

en: Hits
hu: Találatok

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Hours
hu: óra

en: Hurry, offer ends 2 December.
hu: Siess, az ajánlat december 2-án lejár.

en: I confirm that I have understood the risks in doing that, and that I know what I am doing.
hu: Megerősítem, hogy megértettem az ezzel járó kockázatokat, és tudom, mit csinálok.

en: I confirm that I will be able to revert the changes if needed.
hu: Megerősítem, hogy szükség esetén vissza tudom vonni a változtatásokat.

en: I have an idea to improve WP-Optimize
hu: Van egy ötletem a WP-Optimize fejlesztésére

en: I know what I'm doing...
hu: Tudom mit csinálok...

en: I need help / something is not working
hu: Segítségre van szükségem / valami nem működik

en: I want to continue with these optimizations.
hu: Szeretném folytatni ezeket az optimalizálásokat.

en: I'm a teapot (RFC 2324, RFC 7168)
hu: Teáskanna vagyok (RFC 2324, RFC 7168)

en: If the option is not active, then all garbage data will be removed.
hu: Ha a beállítás nem aktív, akkor az összes szemét adatai eltávolításra kerül.

en: If you like WP-Optimize,
hu: Amennyiben kedveljük a WP-Optimize bővítményt,

en: Image sizes
hu: Képméretek

en: Images
hu: Képek

en: In very rare cases, if your database server happened to crash or be forcibly powered down at the same time as an optimization operation was running, data might be corrupted.
hu: Nagyon ritka esetekben, ha az adatbázis-kiszolgáló összeomlik vagy erőszakkal lekapcsolták egy optimalizálási művelettel egyidejűleg, az adatok megsérülhetnek.

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Index Size
hu: Index méret

en: Installed
hu: Telepítve

en: Insufficient Storage (WebDAV; RFC 4918)
hu: Nincs elegendő tárhely (WebDAV; RFC 4918)

en: It is also possible to exclude scripts by adding the "data-no-delay-js" attribute.
hu: Lehetőség van a szkriptek kizárására is a "data-no-delay-js" attribútum hozzáadásával.

en: It keeps bots at bay and protects your website from brute-force attacks.
hu: Távol tartja a robotokat, és megvédi webhelyét a brute force támadásoktól.

en: It strategically places relevant links within your content.
hu: Stratégiailag elhelyezi a releváns linkeket a tartalomban.

en: JavaScript files
hu: JavaScript fájlok

en: JavaScript options
hu: JavaScript beállítások

en: Keep EXIF data
hu: Tartsa meg az EXIF-adatokat

en: Keep last %s weeks data
hu: Az utolsó %s hét adatainak megtartása

en: Keeping last %s weeks data
hu: Az utolsó %s hét adatainak megtartása

en: Last Minify cache update:
hu: Utolsó Minify cache frissítés:

en: Last access
hu: Utolsó hozzáférés

en: Lazy Loading
hu: Lusta betöltés

en: Lazy-load images
hu: Lazy-load képbetöltődés

en: Learn more about preloading key requests.
hu: További információ a kulcskérelmek előtöltéséről.

en: Less
hu: Kevesebb

en: List conditional tags (e.g. %s) that should not be cached (one per line).
hu: Sorolja fel azokat a feltételes címkéket (pl. %s), amelyeket nem szabad gyorsítótárba helyezni (soronként egyet).

en: List paths (e.g. %s) that should not be cached (one per line)
hu: Listázza ki azokat az útvonalakat (pl. %s), amelyeket nem szabad gyorsítótárba helyezni (soronként egy)

en: Load the following CSS files asynchronously
hu: Töltse be a következő CSS-fájlokat aszinkron módon

en: Loading URLs...
hu: URL-ek betöltése...

en: Loading data...
hu: Adatok betöltése...

en: Loading tables list...
hu: Táblázatlista betöltése...

en: Locked (WebDAV; RFC 4918)
hu: Zárolva (WebDAV; RFC 4918)

en: Log events into the PHP error log
hu: Naplózási események a PHP hiba naplóba

en: Logging settings
hu: Naplózási beállítások

en: Logs
hu: Naplók

en: Make sure you backup before you optimize your database
hu: Győződjünk meg arról, hogy biztonsági másolat készült az adatbázisról optimalizáció előtt

en: Make your site fast & efficient
hu: Tegye webhelyét gyors és hatékony

en: Manage a multisite installation?
hu: Több telephelyes telepítés kezelése?

en: Manage multiple sites from one location.
hu: Több webhely kezelése egyetlen helyről.

en: Manage unused images with WP-Optimize Premium.
hu: Kezelje a nem használt képeket a WP-Optimize Premium segítségével.

en: Mark as already compressed
hu: Megjelölés már tömörítettként

en: Mark as uncompressed
hu: Megjelölés tömörítetlenként

en: Maximum Compression
hu: Maximális tömörítés

en: Maximum compression
hu: Maximális tömörítés

en: Maybe later
hu: Talán később

en: Menu
hu: Menü

en: Meta Value
hu: Meta érték

en: Method Failure (Spring Framework)
hu: Módszerhiba (tavaszi keretrendszer)

en: Minify
hu: Minimalizálás

en: Minify size
hu: Méret kicsinyítése

en: Minify: Creating tasks for preload site urls.
hu: Lekicsinyítés: Feladatok létrehozása előbetöltési webhely URL-ekhez.

en: Minify: Tasks for preload site urls created.
hu: Kicsinyítés: Az előtöltési webhely URL-jeinek feladatai létrehozva.

en: Minimal Analytics.js (~3KB GZipped)
hu: Minimális Analytics.js (~3 KB GZipped)

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Misdirected Request
hu: Rosszul irányított kérés

en: Months
hu: hónap

en: More
hu: Még több

en: More caching options
hu: További gyorsítótárazási lehetőségek

en: More choice and flexibility
hu: Több választási lehetőség és rugalmasság

en: More information about the Google Analytics feature here
hu: További információ a Google Analytics szolgáltatásról itt

en: More information has been logged in the browser console.
hu: További információ a böngésző konzoljába került.

en: More options
hu: Több lehetőség

en: More plugins
hu: További bővítmények

en: More quality plugins
hu: További minőségi bővítmények

en: Moved Permanently
hu: Véglegesen költözött

en: Multi-Status (WebDAV; RFC 4918)
hu: Többállapotú (WebDAV; RFC 4918)

en: Multilingual and multi-currency compatible
hu: Többnyelvű és több valuta kompatibilis

en: Multiple Choices
hu: Több választási lehetőség

en: Multisite support
hu: Több webhely támogatása

en: Name
hu: Név

en: Never
hu: Soha

en: Never.
hu: Soha.

en: News
hu: Hírek

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Next schedule:
hu: Következő ütemezés:

en: Nginx - Client Closed Request
hu: Nginx – Client Closed Request

en: Nginx - HTTP Request Sent to HTTPS Port
hu: Nginx – HTTP-kérés elküldve a HTTPS-portra

en: Nginx - No Response
hu: Nginx - Nincs válasz

en: Nginx - Request header too large
hu: Nginx – A kérés fejléce túl nagy

en: Nginx - SSL Certificate Error
hu: Nginx – SSL-tanúsítványhiba

en: Nginx - SSL Certificate Required
hu: Nginx – SSL-tanúsítvány szükséges

en: No
hu: Nem

en: No Akismet comment meta rows in your database
hu: Nincsenek Akismet megjegyzés metasorok az adatbázisban

en: No Content
hu: Nincs tartalom

en: No URLs with many 404 requests found
hu: Nem található sok 404-es kéréssel rendelkező URL

en: No auto draft posts found
hu: Nem található automatikus vázlat

en: No automatic backup was detected.
hu: Nem észlelt automatikus biztonsági mentést.

en: No corrupted tables found
hu: Nem található sérült táblázat

en: No file was found
hu: Nem található fájl

en: No log files found
hu: Nem található naplófájl

en: No minified files are present
hu: Nincsenek kicsinyített fájlok

en: No optimization was indicated.
hu: Az optimalizálás nem volt jelezve.

en: No orphaned attachments found
hu: Nem található árva melléklet

en: No orphaned comment metadata in your database
hu: Nincs árván maradt hozzászólás meta adat az adatbázisban

en: No orphaned post metadata in your database
hu: Nincs árván maradt bejegyzés meta adat az adatbázisban

en: No orphaned relationship data in your database
hu: Nincs árván maradt kapcsolat viszonyban lévő adat az adatbázisban

en: No orphaned user metadata in your database
hu: Nincsenek árva felhasználói metaadatok az adatbázisában

en: No performance issues found
hu: Nem található teljesítményprobléma

en: No pingbacks found
hu: Nem található visszajelzés

en: No post revisions found
hu: Nem található bejegyzés módosítás

en: No site-wide transient options found
hu: Nem található az egész webhelyre kiterjedő átmeneti beállítás

en: No spam comments found
hu: Nem található spam hozzászólás

en: No spam or trashed comments found
hu: Nem találhatók spam vagy kukába helyezett megjegyzések

en: No such command found
hu: Nem található ilyen parancs

en: No such optimization
hu: Nincs ilyen optimalizáció

en: No trackbacks found
hu: Nem található visszakövetés

en: No transient options found
hu: Nem található átmeneti beállítás az adatbázisban

en: No trashed comments found
hu: A lomtárban nem találhatóak hozzászólások

en: No trashed posts found
hu: A lomtárban nem találhatóak bejegyzések

en: No tweak provided
hu: Nincs megadva csípés

en: No unapproved comments found
hu: Nem található jóváhagyásra várró hozzászólás

en: No uncompressed images were found.
hu: Nem található tömörítetlen kép.

en: No working WebP converter was found on the server.
hu: Nem található működő WebP konverter a szerveren.

en: No.
hu: Nem.

en: Non-Authoritative Information (since HTTP/1.1)
hu: Nem hiteles információ (HTTP/1.1 óta)

en: Not Acceptable
hu: Nem elfogadható

en: Not Extended (RFC 2774)
hu: Nincs kiterjesztve (RFC 2774)

en: Not Found
hu: Nem található

en: Not Implemented
hu: Nincs megvalósítva

en: Not Modified
hu: Nem módosítva

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Not found or not readable
hu: Nem található vagy nem olvasható

en: Not found requests
hu: Nem található kérések

en: Not keeping any revisions
hu: Nem őriz meg semmilyen revíziót

en: Not keeping recent data
hu: Nem tart meg újabb adatokat

en: Not sure how to use the Minify feature?
hu: Nem tudja, hogyan kell használni a Minify funkciót?

en: Not sure how to use the cache feature?
hu: Nem tudja, hogyan kell használni a gyorsítótár funkciót?

en: Not sure how to use the image compression feature?
hu: Nem tudja, hogyan kell használni a képtömörítési funkciót?

en: Not sure what to choose?
hu: Nem tudja, mit válasszon?

en: Note that enabling this feature may extend the time it takes to save a post due to background preloading.
hu: Vegye figyelembe, hogy a funkció engedélyezése meghosszabbíthatja a bejegyzés mentésének idejét a háttérben történő előtöltés miatt.

en: Note that inline CSS won't work if this is active
hu: Vegye figyelembe, hogy a beépített CSS nem működik, ha ez aktív

en: Note:
hu: Megjegyzések:

en: Note: Image optimization feature is offered via %s free API
hu: Megjegyzés: A képoptimalizálási funkció a %s ingyenes API-n keresztül érhető el

en: Note: Local WebP conversion tools are not allowed on your server.
hu: Megjegyzés: A helyi WebP konverziós eszközök nem engedélyezettek a szerveren.

en: Note: Some servers do not support HTTP push or headers.
hu: Megjegyzés: Egyes szerverek nem támogatják a HTTP leküldést vagy fejléceket.

en: Note: This image is already compressed by another plugin
hu: Megjegyzés: Ezt a képet már tömörítette egy másik bővítmény

en: Nothing to show
hu: Nincs mit mutatni

en: Number of files:
hu: Fájlok száma:

en: Number of files: %s
hu: Fájlok száma: %s

en: OK
hu: RENDBEN

en: Ok, you deserve it
hu: Oké, megérdemled

en: Open the video in a new window
hu: Videó megnyitása új ablakban

en: Optimization
hu: Optimalizáció

en: Optimization Preview
hu: Optimalizálási előnézet

en: Optimization complete
hu: Optimalizációsikeresen befejezve

en: Optimization results:
hu: Optimalizálási eredmények:

en: Optimizations
hu: Optimalizációk

en: Optimize
hu: Optimalizáció

en: Optimize InnoDB tables anyway.
hu: Mindenképpen optimalizálja az InnoDB táblákat.

en: Optimize any site (or combination of sites) on the multisite network.
hu: Optimalizálja a több telephelyes hálózat bármely telephelyét (vagy telephelyek kombinációját).

en: Optimize any site (or combination of sites) on your WordPress Multisite or network
hu: Optimalizálja bármely webhelyet (vagy webhelyek kombinációját) a WordPress többoldalán vagy hálózatán

en: Optimize database tables
hu: Adatbázis táblák optimalizálása

en: Optimize from the WP-CLI, cache multilingual and multicurrency websites, get premium support and %s.
hu: Optimalizáljon a WP-CLI segítségével, gyorsítótárazzon többnyelvű és több pénznemet használó webhelyeket, prémium támogatást és %s-t kaphat.

en: Optimize from the WP-CLI, cache multilingual and multicurrency websites, get premium support and more.
hu: Optimalizáljon a WP-CLI segítségével, gyorsítótárazzon többnyelvű és több pénznemet használó webhelyeket, vegyen igénybe prémium támogatást és még sok más.

en: Optimize individual tables
hu: Optimalizálja az egyes táblázatokat

en: Optimized all the tables found in the database.
hu: Az adatbázisban található összes tábla optimalizált.

en: Optimized table:
hu: Optimalizált tábla:

en: Optimizing table:
hu: Optimalizáló táblázat:

en: Options
hu: Beállítások

en: Or, if you did not like it,
hu: Vagy ha nem tetszik benne valami,

en: Original
hu: Eredeti

en: Other options
hu: Egyéb beállítások

en: Our other plugins
hu: További bővítményeink

en: Over %s in a single hour
hu: Több mint %s egyetlen óra alatt

en: Overhead
hu: Megtisztított adatmennyiség

en: Page cache
hu: Oldal gyorsítótár

en: Page caching
hu: Oldal gyorsítótárazása

en: Page caching issue.
hu: Oldal gyorsítótárazási probléma.

en: Partial Content
hu: Részleges tartalom

en: Perform optimizations on single tables
hu: Végezzen optimalizálást egyetlen táblán

en: Perform optimizations while your visitors sleep
hu: Végezzen optimalizálást, miközben látogatói alszanak

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Please see the logs for more information, or try again later.
hu: További információért tekintse meg a naplókat, vagy próbálkozzon újra később.

en: Please try again later.
hu: Kérlek, próbáld újra később.

en: Please update UpdraftPlus to the latest version.
hu: Frissítsük az UpdraftPlus-t a legújabb verzióra.

en: Please upload a valid settings file.
hu: Kérlek, tölts fel egy érvényes fájlt.

en: Plugin settings
hu: Plugin beállítások

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Post ID
hu: Bejegyzés ID

en: Power tweaks
hu: Teljesítmény csíp

en: Preload key requests
hu: Kulcskérések előtöltése

en: Preload key requests / assets
hu: Kulcskérések/eszközök előtöltése

en: Preloading URLs into cache...
hu: URL-ek előtöltése a gyorsítótárba...

en: Premium
hu: Prémium

en: Premium / Plugin family
hu: Prémium / Plugin család

en: Premium Upgrade
hu: Prémium frissítés

en: Premium WooCommerce plugins
hu: Prémium WooCommerce bővítmények

en: Premium support
hu: Prémium támogatás

en: Press this to see if any changes were made to your Gzip configuration
hu: Nyomja meg ezt annak megtekintéséhez, hogy történt-e módosítás a Gzip konfigurációban

en: Probably minify preload is running already.
hu: Valószínűleg már fut a miniify preload.

en: Probably page cache preload is running already.
hu: Valószínűleg már fut az oldal gyorsítótárának előtöltése.

en: Processing response
hu: Válasz feldolgozása

en: Proxy Authentication Required
hu: Proxy hitelesítés szükséges

en: Purge Cloudflare cached pages when the WP-Optimize cache is purged
hu: Törölje a Cloudflare gyorsítótárban tárolt oldalait, amikor a WP-Optimize gyorsítótár kiürült

en: Purge cache for this page
hu: Törölje az oldal gyorsítótárát

en: Purge minify cache
hu: Törölje a gyorsítótár kis méretét

en: Purge the cache
hu: Törölje a gyorsítótárat

en: Purge the minified files
hu: Törölje a kicsinyített fájlokat

en: Quality add-ons for WooCommerce.
hu: Minőségi kiegészítők a WooCommerce-hez.

en: Range Not Satisfiable
hu: Tartomány nem kielégítő

en: Read more about what this does in our FAQs.
hu: Olvasson többet arról, hogy ez mit jelent a GYIK-ben.

en: Read more.
hu: Bővebben.

en: Read our FAQ here
hu: Olvassa el GYIK-ünket itt

en: Read our article "Lossy vs Lossless image compression"
hu: Olvassa el "Veszteséges és veszteséges képtömörítés" című cikkünket

en: Read the documentation
hu: Olvassa el a dokumentációt

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
hu: Olvassa el ezt az oldalt a lehetséges okokról és azok kijavításáról szóló útmutatóért.

en: Recommended if you have SSL
hu: SSL használata esetén ajánlott

en: Records
hu: Rekordok

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Refresh data
hu: Adatok frissítése

en: Registered image sizes
hu: Regisztrált képméretek

en: Remember to save your settings so that your changes take effect.
hu: Ne felejtse el menteni a beállításokat, hogy a módosítások érvénybe lépjenek.

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove all transient options (not only expired)
hu: Távolítsa el az összes átmeneti opciót (nem csak a lejárt)

en: Remove auto-draft posts
hu: Távolítsa el az automatikus piszkozatokat

en: Remove default WordPress and TinyMCE icons
hu: Távolítsa el az alapértelmezett WordPress és TinyMCE ikonokat

en: Remove expired transient options
hu: Tranziens beállítások eltávolítása

en: Remove images that have been orphaned or are no longer in use
hu: Távolítsa el az elárvult vagy már nem használt képeket

en: Remove meta information from page header
hu: Távolítsa el a metainformációkat az oldal fejlécéből

en: Remove orphaned attachments
hu: Távolítsa el az árva mellékleteket

en: Remove orphaned post meta
hu: Árván maradt bejegyzés meta adatok eltávolítása

en: Remove pingbacks
hu: Visszajelzések eltávolítása

en: Remove resource hints, generator tag, shortlinks, manifest link, etc.
hu: Távolítsa el az erőforrás-tippeket, generátorcímkéket, rövid hivatkozásokat, jegyzéklinkeket stb.

en: Remove selected sizes
hu: Kiválasztott méretek törlése

en: Remove spam and trashed comments
hu: Spam és lomtárban lévő hozzászólások eltávolítása

en: Remove spam and trashed comments which are older than %d weeks
hu: %d hetesnél régebbi spam és lomtárban lévő hozzászólások eltávolítása

en: Remove the table
hu: Távolítsa el az asztalt

en: Remove trackbacks
hu: Visszakövetések eltávolítása

en: Remove unapproved comments
hu: Nem jóváhagyott hozzászólások eltávolítása

en: Remove unapproved comments which are older than %d weeks
hu: %d hetesnél régebbi jóváhagyásra váró hozzászólások eltávolítása

en: Remove unused tags
hu: Nem használt címkék eltávolítása

en: Remove unwanted images
hu: Távolítsa el a nem kívánt képeket

en: Repair
hu: Javítás

en: Reset Content
hu: Tartalom visszaállítása

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Review
hu: Áttekintés

en: Run all selected optimizations
hu: Összes kiválasztott optimalizáció indítása

en: Run now
hu: Futtatás most

en: Run optimization
hu: Optimalizálás indítása most

en: Run optimizations
hu: Optimalizálások futtatása

en: SSL options
hu: SSL opciók

en: Same as cache lifespan
hu: Ugyanaz, mint a gyorsítótár élettartama

en: Same as cache lifespan: %s
hu: Ugyanaz, mint a gyorsítótár élettartama: %s

en: Same as home URL
hu: Ugyanaz, mint az otthoni URL

en: Save changes
hu: Módosítások mentése

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Save the changes
hu: Módosítások mentése

en: Save time and boost SEO!
hu: Takarítson meg időt és javítsa a SEO-t!

en: Save time and boost SEO.
hu: Takarítson meg időt és javítsa a SEO-t.

en: Save time and money.
hu: Takarítson meg időt és pénzt.

en: Save time managing multiple sites from the WP command line
hu: Takarítson meg időt több webhely WP parancssorból történő kezelésével

en: Saved options
hu: Mentett opciók

en: Saving optimized image
hu: Optimalizált kép mentése

en: Saving...
hu: Megtakarítás...

en: Schedule optimizations for set times e.g. overnight when server resources are high.
hu: Optimalizálások ütemezése meghatározott időpontokra, például éjszakára, amikor a szerver erőforrásai magasak.

en: Search for table
hu: Táblázat keresése

en: See Other (since HTTP/1.1)
hu: Lásd: Egyéb (HTTP/1.1 óta)

en: Select all
hu: Összes kijelölése

en: Select destination
hu: Válassza ki a célállomást

en: Select none
hu: Nincs kiválasztás

en: Select schedule type
hu: Válassza ki az ütemezés típusát

en: Select schedule type (default is Weekly)
hu: Ütemezési ciklus kiválasztása (alapértelmezett a heti)

en: Select site
hu: Válassza ki a webhelyet

en: Send log messages to three additional locations: Slack, Syslog and Simple History
hu: Naplóüzeneteket küldhet további három helyre: Slack, Syslog és Simple History

en: Service provider
hu: Szolgáltató

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings updated.
hu: Beállítások frissítve.

en: Show
hu: Megmutat

en: Show advanced options
hu: Speciális beállítások megjelenítése

en: Show compression meta-box on an image's dashboard media page.
hu: Tömörítési metadoboz megjelenítése a kép irányítópultjának médiaoldalán.

en: Sign up
hu: Regisztráció

en: Simplifies backups and restoration.
hu: Leegyszerűsíti a biztonsági mentéseket és a visszaállítást.

en: Size name
hu: Méret neve

en: Size savings
hu: Méretmegtakarítás

en: Slow queries
hu: Lassú lekérdezések

en: Some data is missing in the log file %s
hu: Néhány adat hiányzik a %s naplófájlból

en: Sophisticated scheduling
hu: Kifinomult ütemezés

en: Static file headers
hu: Statikus fájlfejlécek

en: Status
hu: Állapot

en: Still on the fence? Secure your WordPress website with AIOS.
hu: Még mindig a kerítésen? Biztosítsa WordPress webhelyét AIOS-szal.

en: Store the most recent log entries in the WordPress database
hu: Tárolja a legújabb naplóbejegyzéseket a WordPress adatbázisban

en: Successful
hu: Sikeres

en: Support
hu: Támogatás

en: Support & FAQs
hu: Támogatás és GYIK

en: Support / FAQs
hu: Támogatás / GYIK

en: Support and feedback
hu: Támogatás és visszajelzés

en: Support is available here.
hu: A támogatás itt érhető el.

en: Supported by all modern browsers.
hu: Minden modern böngésző támogatja.

en: Supports wildcards.
hu: Támogatja a helyettesítő karaktereket.

en: Switch Proxy
hu: Proxy váltás

en: Switching Protocols
hu: Protokollváltás

en: Table
hu: Adatbázis tábla

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Tables using the InnoDB engine (%d) will not be optimized.
hu: A (%d) InnoDB motort használó táblákat nem optimalizáljuk.

en: Tables will be optimized (%s).
hu: (%d) tábla optimalizálva lesz.

en: Take a backup with UpdraftPlus before any actions upon tables (recommended).
hu: Készítsen biztonsági másolatot az UpdraftPlus segítségével, mielőtt bármilyen műveletet végezne a táblákon (ajánlott).

en: Take a backup with UpdraftPlus before doing this
hu: Az optimalizáció előtt ajánlott a biztonsági másolat készítése az UpdraftPlus használatával.

en: Take control of WordPress image sizes with WP-Optimize Premium.
hu: Vegye át az irányítást a WordPress képméretek felett a WP-Optimize Premium segítségével.

en: Take control of clean-ups: Upgrade to Premium for a more powerful and flexible scheduler
hu: Vegye át az irányítást a takarítás felett: Frissítsen prémium verzióra egy hatékonyabb és rugalmasabb ütemezőért

en: Thank you for installing WP-Optimize Premium!
hu: Köszönjük, hogy telepítette a WP-Optimize Premiumot!

en: Thank you for installing WP-Optimize Premium.
hu: Köszönjük, hogy telepítette a WP-Optimize Premiumot.

en: Thank you for installing WP-Optimize!
hu: Köszönjük a WP-Optimize telepítését!

en: Thank you for installing WP-Optimize.
hu: Köszönjük, hogy telepítette a WP-Optimize programot.

en: Thank you for updating WP-Optimize!
hu: Köszönjük a WP-Optimize frissítését!

en: Thank you so much!
hu: Nagyon szépen köszönöm!

en: The table "%s" does not exist.
hu: A tábla %s nem létezik.

en: There are no merged CSS files listed here, because you are inlining all CSS directly
hu: Nincsenek itt összevont CSS-fájlok, mert az összes CSS-t közvetlenül beilleszti

en: There are no processed files yet.
hu: Még nincsenek feldolgozott fájlok.

en: There was no scheduled optimization
hu: Nincs ütemezett optimalizálás

en: This option will, where relevant, retain data from the chosen period, and remove any garbage data before that period.
hu: Ez a beállítás - adott esetben - megőrzi az adatokat a kiválasztott időszakból, és eltávolítja a szemét adatait az adott időszak előtt.

en: This will also affect Auto Clean-up process
hu: Ez hatással lesz az automatikus tisztítási folyamatra is

en: Title
hu: Cím

en: Too Early (RFC 8470)
hu: Túl korai (RFC 8470)

en: Too Many Requests (RFC 6585)
hu: Túl sok kérés (RFC 6585)

en: Total cache:
hu: Teljes gyorsítótár:

en: Total gain:
hu: Összes visszanyert tárhely mérete:

en: Total size of database:
hu: Adatbázis teljes mérete:

en: Total:
hu: Összesen:

en: Trackback/comments actions
hu: Visszakövetés/hozzászólások műveletei

en: Trackbacks
hu: Visszakövetések

en: Trackbacks have now been disabled on all current and previously published posts.
hu: A visszakövetések mostantól le vannak tiltva az aktuális és korábban közzétett bejegyzéseknél.

en: Trackbacks have now been enabled on all current and previously published posts.
hu: A visszakövetések mostantól engedélyezve vannak az aktuális és a korábban közzétett bejegyzéseknél.

en: Tracking ID
hu: Nyomon követési azonosító

en: Try for free
hu: Próbáld ki ingyen

en: Type
hu: Típus

en: URLs with few 404 requests
hu: URL-ek néhány 404-es kéréssel

en: Unable to write inside the cache configuration folder (%s); please check file/folder permissions
hu: Nem lehet írni a gyorsítótár konfigurációs mappájába (%s); ellenőrizze a fájl/mappa jogosultságait

en: Unable to write inside the cache files folder (%s); please check file/folder permissions (no cache files will be able to be created otherwise)
hu: Nem lehet írni a cache fájlok mappájába (%s); Kérjük, ellenőrizze a fájl/mappa engedélyeit (máskülönben nem lehet gyorsítótár fájlokat létrehozni)

en: Unable to write to or find wp-config.php; please check file/folder permissions.
hu: Nem lehet írni vagy nem találni a wp-config.php fájlt; ellenőrizze a fájl/mappa jogosultságait.

en: Uncompressed images
hu: Tömörítetlen képek

en: Unsupported Media Type
hu: Nem támogatott médiatípus

en: Unused images
hu: Nem használt képek

en: Unused images and sizes
hu: Nem használt képek és méretek

en: Update
hu: Frissítés

en: UpdraftCentral – save hours managing multiple WP sites from one place
hu: UpdraftCentral – takarítson meg órákat több WP webhely egy helyről történő kezelésével

en: UpdraftPlus needs to be updated to 1.12.33 or higher in order to backup the database before optimization.
hu: Az UpdraftPlus bővítményt frissíteni kell az 1.12.33-as vagy újabb verziójú bővítményére az adatbázis optimalizálása előtt történő mentéshez.

en: UpdraftPlus – the ultimate protection for your site, hard work and business
hu: UpdraftPlus – a tökéletes védelem webhelye, kemény munkája és üzlete számára

en: Upgrade now
hu: Frissítés most

en: Use Proxy (since HTTP/1.1)
hu: Proxy használata (HTTP/1.1 óta)

en: Use these buttons to enable or disable any future comments on all your previously published posts.
hu: Ezekkel a gombokkal engedélyezheti vagy letilthatja a jövőbeni hozzászólásokat minden korábban közzétett bejegyzésnél.

en: Use these buttons to enable or disable any future trackbacks on all your previously published posts.
hu: Ezekkel a gombokkal engedélyezhetjük vagy letilthatjuk a korábban közzétett bejegyzések bármely jövőbeni visszakövetését.

en: Uses lossless compression, which results in much better image quality but lower file size savings per image
hu: Veszteségmentes tömörítést használ, ami sokkal jobb képminőséget, de kisebb fájlméret-megtakarítást eredményez képenként

en: Uses lossy compression to ensure maximum savings per image.
hu: Veszteséges tömörítést használ a képenkénti maximális megtakarítás érdekében.

en: Value
hu: Érték

en: Video preview
hu: Videó előnézete

en: View Image
hu: Kép megtekintése

en: View logs
hu: Naplók megtekintése

en: View the files
hu: Nézze meg a fájlokat

en: WP Overnight
hu: WP éjszaka

en: WP Overnight - quality plugins for your WooCommerce store. 5 star rated invoicing, order and product management tools
hu: WP Overnight – minőségi bővítmények a WooCommerce áruházhoz. 5 csillagos számlázási, rendelési és termékkezelési eszközök

en: WP Overnight:
hu: WP éjszaka:

en: WP-Optimize - Clean, Compress, Cache
hu: WP-Optimize - Tisztítás, tömörítés, gyorsítótár

en: WP-Optimize Premium
hu: WP-Optimize Prémium

en: WP-Optimize free / premium comparison
hu: WP-Optimize ingyenes / prémium összehasonlítás

en: WP-Optimize image settings
hu: WP-A képbeállítások optimalizálása

en: WP-Optimize information
hu: WP-információk optimalizálása

en: WP-Optimize:
hu: WP-Optimalizálás:

en: WPGetAPI - connect WordPress to APIs without a developer
hu: WPGetAPI – a WordPress összekapcsolása API-kkal fejlesztő nélkül

en: Warning:
hu: Figyelmeztetés:

en: Watch our how to video below.
hu: Tekintse meg az alábbi útmutató videónkat.

en: We can't definitely determine Gzip status as API doesn't return correct answer.
hu: Nem tudjuk biztosan meghatározni a Gzip állapotát, mivel az API nem ad vissza helyes választ.

en: We can\'t update your %s file.
hu: Nem tudjuk frissíteni %s fájlját.

en: We could not determine if Gzip compression is enabled.
hu: Nem tudtuk megállapítani, hogy a Gzip-tömörítés engedélyezve van-e.

en: We really appreciate your support!
hu: Nagyon hálásak vagyunk a támogatásért!

en: We successfully added Gzip compression settings into .htaccess file.
hu: Sikeresen hozzáadtuk a Gzip tömörítési beállításokat a .htaccess fájlhoz.

en: We successfully updated your .htaccess file.
hu: Sikeresen frissítettük a .htaccess fájlt.

en: WebP conversion
hu: WebP konverzió

en: WebP redirection rules
hu: WebP átirányítási szabályok

en: Weekly
hu: Hetente

en: Whether manually or on a schedule, these settings apply whenever a relevant optimization is run.
hu: Függetlenül attól, hogy kézi vagy ütemezésben lévő, ezek a beállítások akkor alkalmazandók, amikor a releváns optimalizálás fut.

en: Which analytics script should I use?
hu: Melyik elemzési szkriptet használjam?

en: Wipe settings
hu: Törölje a beállításokat

en: Wipe usage information
hu: Törölje a használati információkat

en: With a huge number of settings for endless customization.
hu: Rengeteg beállítási lehetőséggel a végtelen testreszabás érdekében.

en: WordPress core
hu: WordPress mag

en: You can tweak the settings below and in the advanced settings tab, if needed.
hu: Szükség esetén módosíthatja az alábbi beállításokat és a speciális beállítások lapon.

en: You do not have permission to purge the cache
hu: Nincs engedélye a gyorsítótár törlésére

en: You don't need to be an SEO expert to use this plugin.
hu: Nem kell SEO szakértőnek lennie a bővítmény használatához.

en: You have no permissions to manage WP-Optimize settings.
hu: Nincs engedélye a WP-Optimize beállításainak kezelésére.

en: You have no permissions to run optimizations.
hu: Nincs engedélye az optimalizálás futtatására.

en: You have not yet selected a file to import.
hu: Még nem választott ki importálandó fájlt.

en: You may need it for some CDN plugins to work:
hu: Szükség lehet rá néhány CDN-bővítmény működéséhez:

en: You may wish to run a backup before optimizing.
hu: Érdemes lehet biztonsági másolatot készíteni az adatbázisról, mielőtt az optimalizációt elindítjuk.

en: day(s)
hu: napok)

en: days
hu: nap

en: disabled
hu: Letiltva

en: e.g. You may want to exclude 'fontawesome' or other libraries from the initial load
hu: például. Érdemes lehet a „fontawesome” vagy más könyvtárakat kizárni a kezdeti betöltésből

en: e.g.: /bootstrap.css
hu: pl.: /bootstrap.css

en: e.g.: /js/main.js
hu: pl..: /js/main.js

en: e.g.: /wp-content/themes/my-theme/css/custom-font.css
hu: pl.: /wp-content/themes/my-theme/css/custom-font.css

en: e.g.: /wp-includes/js/jquery/jquery.js
hu: pl.: /wp-includes/js/jquery/jquery.js

en: e.g.: example.com
hu: pl.: pelda.com

en: enabled
hu: engedélyezve

en: go back
hu: vissza

en: inactive
hu: inaktív

en: more
hu: több

en: no title
hu: nincs cím

en: not installed
hu: Nincs telepítve

en: notice image
hu: figyelmeztető kép

en: or
hu: vagy

en: over %s hits in a single hour
hu: több mint %s találat egyetlen óra alatt

en: please give us a positive review, here.
hu: abban az esetben a pozitív visszajelzéseket itt várjuk.

en: please tell us why at this link.
hu: akkor kérjük, mondja el nekünk, miért van ez így ezen a hivatkozáson keresztül.

en: running on:
hu: fut jelenleg ezen a rendszeren:

en: template not found
hu: témakör nem található

en: wpo_can_cache_page filter forbade it
hu: wpo_can_cache_page szűrő megtiltotta
